رپورتاژ آگهی

قرص رژیمی کامور چه تاثیری روی کلیه ها دارد؟

همه ما می‌دانیم خوردن قند چه تاثیری در سلامتی ما دارد. قند و شکر ممکن است طعم خوبی داشته باشد، اما برای سلامتی ما مناسب نیست و مصرف آن به صورت متوالی باعث بیماری می‌شود. اما نمی‌توان آن را به صورت کامل از رژیم غذایی حذف کرد چون منجر به کاهش سطح انرژی و تمرکز می شود. اما می‌خواهیم یک جایگزین مناسب بجای شکر را بهتون معرفی کنیم که می‌توانید با مصرف آن از دیابت فاصله بگیرید. ما در مقاله‌های گذشته به صورت کامل عوارض قند و شکر را بیان کرده‌ایم.

آسیب مصرف قند برای کلیه ها

مصرف شکر و قند منجر به چاقی و اضافه وزن می‌شود، کم‌کم به کلیه‌ها آسیب می‌زند. دیابت نوع ۱ و ۲ در طولانی مدت منجر به نارسایی کلیه و از کار افتادن آن در بدن می‌شود. تمام این مشکلات در صورتی ایجاد می‌شود که فرد ۱۵ سال به دیابت مبتلا باشد. آنها دچار بیماری نروپاتی می‌شوند.

  دیابت نوع یک

اگر بازه سنی آنها از ۵۰ تا ۷۰ سالگی باشد، این افراد مستعد این بیماری هستند. اگر هنوز هم دیابت دارید مطمئن باشید به زودی باید با کلیه‌های خود خداحافظی کنید. شما می‌توانید با حذف قند مصنوعی از تمام این آسیب‌ها به بدن جلوگیری کنید و با قرار دادن قرص قند رژیمی و اضافه کردن آن به رژیم غذایی به سلامتی خود کمک کنید.

بعد از خوردن قند چه اتفاقی می افتد

ترکیبات قرص رژیمی کامور

شیرین کننده‌های مصنوعی، مانند ساخارین، آسپارتام و سوکرالوز (Splenda) برخی از شناخته شده‌ترین جایگزین‌های قند هستند. مزایای این موارد این است که کالری آنها صفر است، قند خون را بالا نمی‌برند و موجب پوسیدگی دندان نمی‌شوند.
در ترکیبات قرص بدون قند کامور از سوکرالوز استفاده شده است. سوکرالوز طعم شیرینی دارد و در بدن تولید انرژی نمی‌کند و مانند ساکارز شکسته نمی‌شود و به سرعت از میان بدن عبور می‌کند. قرص رژیمی کامور مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند و می‌خواهند شکر را از رژیم غذایی خود حذف کنند. قرص‌های شیرین کننده بدون اینکه تغییر رنگی ایجاد کند با آب حل می‌شود و طعم شیرینی دلچسبی برای شما بوجود می‌آورند. کسانی که به شربت و چای شیرین علاق‌مند هستند می‌توانند این قرص‌ها را جایگزین شکر کنند.

قرص قند 

امتیاز شما به این مطلب
کارینس,وام خرید طلا,طلا اقساطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا