آراد برندینگ

با این روش تضمینی به درآمدهای میلیونی رسیدم

با این روش تضمینی به درآمدهای میلیونی رسیدم

ابتدا فکر میکردم هیچ راهی برای رهایی از این شرایط سخت و فراری از این شرایط بد اقتصادی نیست تا اینکه با فردی آشنا شدم که زمینه تجارت و صادرات دولومیت فعالیت میکرد و به من امید این را داد که راهی برای بیرون آمدن از این سختی ها وجود دارد تا این شد که منم وارد این عرصه شدم و خیلی خوشحالم که می توانم کمکی به مردم جامعه خود کنم.در ادامه شما را با چند نمونه از آنها آشنا می کنم.

دولومیت خام

دولومیتها حاوی مقادیر فراوانی کربنات می باشند و پخش دولومیت خام سیاه اصفهان با قیمت عمده ارزان توسط مراکز تولید و کارخانجات این محصول انجام می گیرد. همچنین دولومیتها در بخشهای رسوبی دنیا به میزان فراوانی پیدا می شوند دولومیتها دارای کاربرد بسیاری در صنایع مختلف هستند، از این رو هر روزه بر میزان تولیدات دولومیتها توسط کارخانجات فعال کشور افزوده می شود.

دولومیتها دارای ارزش تجاری فراوانی می باشند و کارخانه ی تولید دولومیت در اصفهان به عنوان یک مرکز فعال در تولید این محصول بخش قابل توجهی از دولومیت را تولید و عرضه می نماید و خرید و فروش این محصول بخش وسیعی از تجارت را در کشور ایران به خود اختصاص داده است.

با این روش تضمینی به درآمدهای میلیونی رسیدم

دولومیت سپاهان

دولومیت سپاهان یکی از بهترین سنگهای معدنی است.کشور ما منبع عظیمی از سنگهای معدنی از جمله سنگ معدن سیلیس می باشد که برخی از آنان مانند دولومیت در فولاد کشاورزی صنعت کاشی کاربرد دارند.

همان طور که می دانید در کشور ما و بسیاری از کشورهای اورپایی و آفریقایی معادن رسوبی بسیاری وجود دارد که یکی از عمده ترین آن دولومیت می باشد که نام آن مربوط به کانی شناس فرانسوی می باشد و این سنگ در سال 1792 کشف شد که دارای اشکال و رنگهای گوناگونی می باشد.

این سنگ ارزشمند در صنایع مختلفی کاربرد دارد که نام دیگر آن دولوستون می باشد رنگ این سنگها معمولا سفید و نقره ای است و این سنگ از ترکیب شیمیایی آهک و اکسید منیزیم تشکیل شده است که از ویژگیهای مهم آن که باعث شده نسبت به بسیاری از سنگهای کربناتی مستثنی شود و کاربری بالایی داشته باشد.

با این روش تضمینی به درآمدهای میلیونی رسیدم
دولومیت نهاوند

یکی از مواد معدنی که در کشورهای آفریقایی و اروپایی به مقدار زیادی یافت می شود عنصر دولومیت نهاوند است که اعمال ترکیب و تجزیه بر روی آن فواید خاصی دارد و از آنها بر روی کارهای مختلف استفاده می شود.

سنگ معدنی دولومیت که با اسم دولوستون نیز در بین کانیها شناخته می شود یکی از انواع کانیهای رسوبی می باشد که جز کانیهای کربنی است، این کانی کربنی در همه مناطق رسوبی در دنیا پیدا می شود ولی اغلب کشورهای اروپایی و آفریقایی بیشترین میزان دارایی این کانی ارزشمند را دارند.

کانی دولومیت نتیجه رسوب مواد معدنی مانند آهک و اکسید منیزیم می باشد و اکسیدهای دیگری مانند پتاسیم و سدیم نیز در ساختار کانی کربنی دولومیت وجود دارد.

با این روش تضمینی به درآمدهای میلیونی رسیدم

5/5 - (1 امتیاز)
تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا