گردشگری

سفری به عجایب طبیعی جهان!

با مجله اینترنتی گلثمین در یک مطلب تازه از گردشگری همراه باشید :

اگر فردی ماجراجو باشید و هر روز هم به اکتشاف زیبایی های طبیعت این جهان پهناور بپردازید، باز هم مناطقی وجود خواهند داشت که هنوز ملاقاتشان نکرده اید! مناظر بی نظیری در طبیعت گوشه و کنار ما، در انتظار ماجراجویی های افراد علاقه مند هستند اما اگر به دلیل مشغله های زندگی امروزی، این امکان برایتان وجود ندارد با ماه همراه باشید تا سفری به جالب ترین دیدنی های طبیعت خدا دادی خود داشته باشیم.

+ Cordillera del Paine؛ شیلی
نیروی حاصل از یخبندان هایی که در این منطقه رخ داده اند، چشم اندازی باورنکردنی را به ارمغان آورده اند. کوه هایی که در این ناحیه می بینید، توسط دره هایی کوچک از یکدیگر جدا شده اند.

این پارک ملی در سال 2013 به عنوان پنجمین نقطه زیبای جهان توسط انجمن نشنال جئوگرافی معرفی شد.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 Cordillera del Paine؛ شیلی

 
+ Elephant Island؛ قطب جنوب
این منطقه، جزیره ای با کوهستان هایی پوشیده از یخ است که در قطب جنوب واقع شده است. Elephant Island تنها از اواخر اکتبر تا اواخر ماه مارس قابل دسترسی است در نتیجه اگر به چنین ماجراجویی هایی علاقه دارید و نمی خواهید از سرما نیز یخ بزنید، این تایم بهترین زمان ممکن خواهد بود. می توانید روی عرشه کشتی از تماشای نهنگ ها لذت ببرید.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 این منطقه، جزیره ای با کوهستان هایی پوشیده از یخ است که در قطب جنوب واقع شده است

 

+ Dettifoss؛ ایسلند
Dettifoss بزرگ ترین آبشار در قسمت شمال شرقی ایسلند است. حجمی معادل 200 تا 500 متر مربع آب در هر ثانیه، از این آبشار جاری می شود که البته این حجم نیز بستگی به میزان ذوب یخ ها در تابستان دارد. می توانید با اقامت در مهمان خانه های محلی این منطقه، از زیبایی بی نظیر آبشار لذت ببرید.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 Dettifoss بزرگ ترین آبشار در قسمت شمال شرقی ایسلند است

 
+ Scottish Highlands؛ اسکاتلند
این ناحیه با زیبایی خیره کننده، مناظر باستانی و موقعیت جغرافیایی خود هر توریستی را جذب می کند. پاییز بهترین زمان ممکن برای بازدید از این منطقه است چرا که بارندگی و سرما کمتر خواهد بود.

 

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

  Scottish Highlands با مناظر باستانی و موقعیت جغرافیایی خود هر توریستی را جذب می کند

+ Grand Canyon؛ آمریکا
به راستی یکی از دیدنی ترین عجایب هفت گانه جهان خلقت، همین گرند کنیون خواهد بود. این منطقه که از فرسایش سنگ ها به وسیله رود کلرادو به وجود آمده است، تاریخی دو میلیون ساله از تغییر و تحول را در دل دارد. بهترین زمان برای سفر به این منطقه، مارس تا می و سپتامبر تا نوامبر است، دقیقا بازه ای که درجه گرمای روز رو به کاهش می گذارد.

Grand Canyon؛ آمریکا

 یکی از دیدنی ترین عجایب هفت گانه جهان خلقت، همین گرند کنیون خواهد بود

 
+ Machu Picchu؛ پرو
شهر گمشده اینکاها؛ ماچو پیچو به راستی بارز ترین نماد دنیای اینکاها است. این سازه که در 80 کیلومتری کوسکو واقع شده است، طی قرن ها با پوشش جنگل ها در اطرافش پنهان مانده بود تا این که در سال 1911 توسط تاریخ شناس آمریکایی به نام هیرام بینگهام، پرده برداری شد. با این که هر موقعی ممکن است در این منطقه باران بگیرد، ماه اکتبر تا آوریل، بازه بارانی این ناحیه نامیده می شود.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 شهر گمشده اینکاها؛ ماچو پیچو به راستی بارز ترین نماد دنیای اینکاها است

 
+ Peyto Lake؛ کانادا
این دریاچه که توسط یخچال های منطقه تامین می شود، رنگ آبی خاصی به آن می بخشد. بهترین زمان برای کوهنوردی در این منظره زیبا، ماه ژوئن تا سپتامبر خواهد بود.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

آب دریاچه Peyto Lake توسط یخچال های منطقه تامین می شود و رنگ آبی خاصی به آن می بخشد

 

+ Seljalandsfoss؛ ایسلند
با سفر به این منطقه رویایی می توانید شاهد استخری بزرگ و سرسبز باشید که پر از پوشش گیاهی بکر و بی نظیر است. آبشاری که در اینجا وجود دارد، به زیبایی های منطقه افزوده است و در تمام طول سال نیز برای بازدید عموم آزاد است با این حال بهترین زمان برای سفر ژوئن تا سپتامبر است.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

Seljalandsfoss یکی از زیبایی های طبیعت است که مسافران زیادی به سوی خود جذب میکند 

+ Northern Lights؛ ایسلند
شفق قطبی را می توان هیجان انگیز ترین پدیده طبیعی نام نهاد که بهترین زمان برای لذت بردن از آن ماه سپتامبر تا اواسط آوریل است.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 شفق قطبی را می توان هیجان انگیز ترین پدیده طبیعی نام نهاد

+ Iguassu Falls؛ آرژانتین
این آبشار از آبشار ویکتوریا عریض تر و از آبشار نیگارا بلند تر است و از جمله مکان های است که حتما باید یک بار از آن بازدید کنید.

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 آبشار «Iguassu Falls» از آبشار ویکتوریا عریض تر و از آبشار نیگارا بلند تر است

+ Puerto Natales؛ شیلی
این منطقه یکی از بهترین ساحل های دنیا برای سفر را در دل خود جای داده است. بهترین زمان برای بازدید نیز نوامبر تا اوایل مارس خواهد بود.

 

عکس های طبیعت،عکس های زیبا از طبیعت

 منطقه«Puerto Natales» یکی از بهترین ساحل های دنیا برای سفر را در دل خود جای داده است

منبع: 118safar.com

امیدواریم از این مطلب بهره کافی برده باشید ، مجله چه نیوز بهترینها را برای شما آرزو دارد ، با ما در تازه ترین مطالب گردشگری همراه باشید.

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا