گردشگری

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

با مجله اینترنتی گلثمین در یک مطلب تازه از گردشگری همراه باشید :

برترین ها: در مرکز ترکیه، منطقه کاپادوکیا قرار دارد که با آب و هوای خشک و مناظر بی نظیرش شناخته می‌شود. مردم از سراسر جهان به این منطقه سفر می‌کنند تا از اشکال سنگی و خانه‌های غاری آن دیدن کنند که هزاران سال پیش انسان‌ها در آن سکونت می‌کردند.

 

منظره فوق العاده کاپادوکیا به خاطر آتش فشان هایی است که حدود دو میلیون سال پیش در آن فعال بودند و جریان‌های گدازه‌ای از خود به جای گذاشتند که اکنون تبدیل به سنگ‌های متخلخلی به نام توف شده است. طی سال ها، آب و باد این لایه‌های سنگی را فرسوده و حفره‌ها و ساختارهای عمیقی در آن ایجاد کرده است.
 
اکنون توریست‌ها برای دیدن از این مناظر و بالن سواری که یکی از محبوب‌ترین فعاللیت‌های کاپادوکیا است به آن سفر می‌کنند. اما در سفر به این منطقه کجا می‌توان اقامت کرد؟ شهرهای کاپادوکیا با غار-هتل‌ها پر شده که از تبدیل سکونتگاه‌های باستانی انسان که بیشتر تاریخ آن را می‌سازند به هتل ساخته شده اند. هر یک از این هتل‌ها تجربه و محیطی متفاوت ارائه می‌دهند. برخی از غارهتل‌های منحصربفرد کاپادوکیا را دراین مطلب مشاهده می‌کنید.
 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

مهمانخانه غاری آنیتیا


این هتل در روستای کوچک «Ortahisar» قرار دارد که با قلعه سنگی اش مشهور است. این مهمانخانه زندگی مدرن را با غارهای تاریخی ترکیب می‌کند و تن‌ها دو واحد دارد. صاحبان آن با دقت بازسازی و با سلیقه خود تزئین کرده اند، اتاق‌های راحت و دنجی که دلتان می‌خواهد سفرتان را طولانی‌تر کنید.

 

 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

هتل غاری هزن


این هتل نیز در «Ortahisar» قرار دارد. اگرچه این هتل از تاریخ خود تاثیر گرفته، اما فضای داخلی آن‌ها بی شک مدرن است. خطوط تمیز و دکور معاصر در مقابل با دیوارهای سنگی و منظره حومه شهر قرار می‌گیرد. این هتل می‌تواند کمک کند فعالیت‌های متنوعی را در این منطقه ترتیب دهید از بازدید شهر زیرزمینی تا اسب سواری.

 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

 

 

 هتل موزه

 ۳۰ اتاق و واحد هتل موزه، نسخه‌های بازسازی شده خانه‌های باستانی درون غار هستند. همان طور که از نامش پیداست، هرکدام به عنوان یک موزه عمل می‌کند که تاریخ و سنت کاپادوکیا را حفظ می‌کند. موسس آن که یک کلکسیونر عتیقه است، از کلکسیون شخصی خودش از فرش ها، تابلوفرش ها، خزها، هنر دوران عثمانی و بیزانس در این فضا استفاده کرده است. مهمانان می‌توانند در کلاس‌های آشپزی شرکت کنند یا در رستوران هتل غذا بخورند که مواد آن از باغ‌های اطراف آن تهیه شده است. این هتل جکوزی، اتاق ماساژ و باغ خصوصی نیز دارد.

 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

 

هتل‌های لوکس در خانه‌های باستانی کاپادوکیا

 

 

مهمانخانه کاپادوکیا


این مهمانخانه در «Ortahisar» یک آبگرم بزرگ و حمام ترکی دارد. طراحی داخلی مدرن فضای آن را روشن نگه می‌دارد، سوئیت‌ها اتاق نشیمن و اتاق خواب مجزا دارند. هر فضای داخلی کمی متفاوت است و سه سبک رگال کلاسیک، لوکس و کلاسیک معاصر دارد.

 

امیدواریم از این مطلب بهره کافی برده باشید ، مجله چه نیوز بهترینها را برای شما آرزو دارد ، با ما در تازه ترین مطالب گردشگری همراه باشید.


منبع:
http://www.bartarinha.ir/fa/news/605723/هتل‌های-لوکس-در-خانه‌های-باستانی-کاپادوکیا

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا