آراد برندینگ

موزاییک پلیمری بتن طرح چوب

موزاییک پلیمری بتن طرح چوب

امروزه بسیاری از شهرداریها در استانهای مختلف برای این که مسیر و تردد نابینایان را به صورت مناسب تری فراهم کنند از موزاییک زرد استفاده می کنند که در این راستا توانسته این این اکان برای برای افراد نابینا در سطح شهر بوجود آورند.

بهتر است بدانید در گذشته برای این که پیاده روها را به نوعی پوشش دهند از سنگ استفاده می کردند که از نظر کیفیتی مناسب نبوده و تردد را برای افراد نابینا مشکل می کرد از این رو بسیاری از تولید کننده ها با به کارگیری مواد بتنی توانستد این محصولات با کیفیت را به تولید و عرضه برسانند.

این مدل از موزاییکها همانطور که در سایت آراد برندینگ به آن اشاره شد بیشتر در اماکن عمومی شهرها مورد استفاده قرار می گیرد چرا که بسیار پر تردد بوده و افراد نابینا برای این که بتوانند مسیرشان را به راحتی و سختی کمتر پیدا کنند از این مسیرهای علامت گذاری شده عبور می کنند همچنین محل قرار گیری از نوع محصولات در وسط و ما بین پیاده رو ها می باشد.

رنگ این موزاییکها زرد به دلیل این که برخی از افراد دچار تنبلی چشم و کم بینیایی می باشند مناسب بوده و می توانند در طی مسیری که دارند با شناسایی بهتر راهشان را ادامه دهند.

این محصولات دارای دو طرح راه راه و طرححهای گرد برجسته هستند که با این ویژگی باعث شده اند این دسته از افراد مسیر راحت تری را بپیمایند.

همانطور که گفته شد این موزاییکها در مسیرهای شهر مورد استفاده قرار می گیرد اما متاسفانه برخی از افراد با قرار دادن دربهای فضلام و چاله ها باعث شده اند که این افراد با مشکلات جدی برخوردار شوند لذا بهتر است در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید تا موجب آسیب رساند به این نوع محصولات به صورت ناخواسته نباشید.

موزاییک پلیمری بتن

از مشتقات موزاییکهای پلیمری، موزاییک پلیمری بتن می باشد که میزان بتن در فرآیند تولید آنها بیشتر می باشد چرا که باعث محکم شدن ساختار آن می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشند، همچنین در این دسته از موزاییکهای پلیمری میزان نفوظ آب بسیار پایین بوده و از ترک خوردن آن جلوگیری می کند.

یکی دیگر موضوعاتی که در روند تولید این نوع از موزاییکهای به آن توجه شده است، مقاومت بالای آن می باشد زیرا میزان بتن مورد استفاده شده در تولید آن به گونه ای است که مشتری از نظر استحکام خاطر جمع خواهد بود.

باید اشاره کرد که در موزاییک پلیمری بتن مقادیر بسیار زیادی از شن و ماسه وجود دارد که در کنار بتن موجود در ساختار موزاییکها استحکام فوق العاده ای به آن می بخشد، همچنین این موزاییکها در ابعاد مختلف شما ارائه داده خواهد شد تا شما بتوانید متناسب با مکانی که از آنها استفاده می کنید رنگ مورد نظر را انتخاب کنید، به عنوان مثال استفاده از رنگ هایی مانند زرد و سفید در فضایی مانند پارکینگها و باغها بسیار زیبا می باشد همچنین باید به این موضوع اشاره کرد که موزاییک پلیمری در مکانهایی مانند پیاده روها، پشت بام و محوطه های بازی بیشترین استفاده ها را دارد.

موزاییک پلیمری طرح چوب

امروزه در تمامی فروشگاه ها شاهد انواع موزاییک پلیمری طرح چوب هستیم که به دلیل پرکاربرد و مقاوم بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته و روز به روز با فروش بیشتری مواجه می شوند پس متوجه می شویم که مشخصات فوق العاده ای در آنها وجود دارد.

برای انتخاب و خرید درست این موزاییکها بهتر است حتما به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از کیفیت و اصل بودن نمونه ها مطمئن شوید زیرا بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان نمونه های تقلبی را با نام محصولات درجه یک همراه با نرخ بالا عرضه کرده و می فروشند که این کار تخلف بزرگی به حساب می آید پس برای اینکه در دام این افراد سودجو نیافتید می بایست حتما مراکز مطمئن و قانونی را برای انجام خرید خود انتخاب کنید.

سایت ما یکی از معتبرترین و معروف ترین فروشندگان موزاییک پلیمری طرح چوب می باشد که با فراهم کردن شرایط بسیار خاص و ویژه توانسته در زمینه فروش این محصولات به موفقیتهای بزرگی برسد که این موفقیتها شامل جلب رضایت مشتریان با ارائه محصولاتی مرغوب و کسب سود منصفانه می باشد.

خریدارانی که از طریق سایت خرید موزاییک پلیمری طرح چوب را انجام داده اند بسیار رضایت داشته و از کیفیت و ویژگیهای ظاهری محصول تعریف می کنند که این امر موجب خشنودی ما شده زیرا توانسته ایم در زمینه تامین نیاز همگان گامی بزرگ برداریم.

شما مشتریان محترم می توانید با بهره مندی از شرایط در نظر گرفته شده بهترین خرید عمر خود را تجربه کنید زیرا محصول مورد نیاز خود را در تعدادهای مختلف با مرغوبیت عالی تهیه خواهید کرد.

 

امتیاز شما به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا