طالع بینی

طالع بینی ماهانه: مهر ۹۶

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولدش، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از طالع ماه مهر خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

 

طالع بینی ماهانه: مهر 96

فروردین

این ماه به شدت سرتان شلوغ است اما به جای آن روحیه خوبی دارید و از پس تمام شان بر می آیید، زیرا برخی از مهمترین رویاهایتان تبدیل به واقعیت می شوند و آینده ای روشن را برایتان رقم می زنند. سعی کنید در این ماه روی جزییات تمرکز بیشتری داشته باشید.

 

این ماه باید فعالیت هایتان را بیشتر کنید و سعی کنید که از رقبای خود پیشی بگیرید. ریسک پذیری خوب است اما احتیاط را رعایت کنید، در غیر این صورت نه تنها به خود بلکه به اطرافیان تان نیز آسیب خواهید رساند. سرگرمی و خوشگذرانی را نیز در کنار کارهای سختی که پیش می برید، فراموش نکنید. همکاری با دیگران نیز از کلیدهای موفقیت شما در این ماه است.

بهترین روز ماه برای شما: 11 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 3 مهر

 

اردیبهشت

این ماه شما به طرز عجیبی مرکز توجه دیگران خواهید بود، پس خودتان را دست کم نگیرید و به کارتان با اعتماد کافی ادامه دهید. هر چه آنچه بدان فکر کنید، به واقعیت مبدل می شود به شرط آن که از ته قلب تان به آن باور داشته باشید. در این ماه خلاقیت می تواند حلال بسیاری از مشکلات باشد، پس کمی برای آن وقت بگذارید. اگر هنر خاصی مثل نقاشی، مجسمه، خیاطی و… دارید، اثری هنری خلق کنید. این کار ذهن شما را آزادتر کرده و آرامش بیشتری به شما می بخشد. سعی کنید وقت بیشتری را در بیرون از خانه و ارتباط با دیگران بگذرانید. با ارتباط بیشتر راههای بیشتری نیز پیش رویتان باز خواهد شد.

بهترین روز ماه برای شما: 16 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 3 مهر

 

خرداد

این ماه زندگی برایتان ساده تر می شود، از این رو که بسیاری از مشکلات تان حل شده و شما احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد. البته این اتفاق یک شبه برایتان نمی افتد، بلکه باید کمی صبور باشید. در اوایل ماه تمرکزتان را بیشتر بر کارتان بگذارید. به جای هدف های کوچک، اهداف بزرگ را دنبال کنید.

 

شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به تمام آنچه که می خواهید برسید. در اواسط ماه کارهایی که مجبورید در خانه انجام دهید، زیاد می شود و شما را کمی گیج و خسته می کند اما سعی کنید زمان تان را روی کارهای مهم تر، صرف کنید. از امتحان چیزهای جدید نیز نترسید. تجربه های تازه می تواند دانش و مهارت های شما را به بهترین شکل ممکن بالا ببرد.

بهترین روز ماه برای شما: 24 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 5 مهر

 

تیر 

در این ماه خیال ها و رویاهای زیادی در سر دارید اما عملی کردن آنها در آن واحد برایتان غیر ممکن است. ولی نگران نباشید و قدم به قدم پیش روید، با یک برنامه ریزی دقیق به تدریج به تمام آنها دست خواهید یافت. اگر زمان بیشتری را در محیط گرم خانه و خانواده بگذرانید، بسیاری از استرس هایتان از بین خواهد رفت.

 

در اواسط ماه روحیه کنجکاوانه خود را بیشتر کنید و از لاک خود بیرون آیید. با افراد بیشتری در ارتباط باشید و پیشنهادهایی که در سر دارید را به آنها نیز منتقل کنید. مطمئنا در عکس العمل حرف هایتان، پاسخ های بهتری خواهید گرفت. با چند نفر از اطرافیان تان نیز به مشکل بر خورده اید که در انتهای ماه تمام آن کدورت ها حل خواهند شد.

بهترین روز ماه برای شما: 24 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 5 مهر

طالع بینی ماهانه: مهر 96

 

مرداد

به زودی فردی شما را تحت فشار قرار می دهد اما خودتان را به آنچه دیگران در مورد شما فکر می کنند، محدود نکنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با احترام با آنها بر خورد کنید اما راه خودتان را پیش بگیرید.

 

در اوایل ماه اتفاقات خوبی برایتان رخ می دهد که انتظارش را ندارید. بنابراین خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید. هر چه به سمت اواخر ماه پیش می روید، شرایط مالی شما نیز بهتر می شود، ممکن است دیگران در مورد شما قضاوت های بی جایی کنند اما توجهی نکنید. شما زحمت های زیادی کشیده اید و آنچه به دست می آورید حق شماست پس از آن نهایت لذت را ببرید.

بهترین روز ماه برای شما: 30 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 7 مهر

 

شهریور

در این ماه زندگی به کام شما خوش تر می آید و بسیاری از فشارهایی که رویتان بود، برداشته می شود. در اوایل ماه در رابطه عاطفی تان تاثیرات مثبتی رخ می دهد اما فکرتان درگیر مسائل دیگری است. سعی کنید که این موقعیت را از دست ندهید و زندگی تان را به آن راهی که می خواهید، سوق دهید.

 

از حساسیت های بی جا دست بردارید زیرا تنها زندگی را به کام شما تلخ می کنند. در اواسط ماه سرتان در محیط کار شلوغ تر می شود در صورتی که بازدهی تان فرق چندانی نمی کند اما ناامید نشوید و دست از تلاش بر ندارید. بسیاری از موفقیت های بزرگ پس از شکست های بزرگ رخ داده است. در کنار تمام مشغله های ذهنی که دارید، خوشگذرانی در کنار دوستان را فراموش نکنید.

بهترین روز ماه برای شما: 15 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 24 مهر

 

مهر

آیا به اندازه کافی مراقب سلامتی خود هستید؟ این ماه زمان آن است که بیشتر به خودتان اهمیت دهید. سعی کنید برنامه غذایی و ورزش تان را به طور منظم دنبال کنید. مطمئن باشید که اگر جسم سالمی داشته باشید، ذهن تان نیز بهتر عمل خواهد کرد و در محیط کار نیز موفق تر خواهید بود. در اواسط مهر ماه سرتان با کار گرم خواهد بود طوری که ارتباط تان با دوستان و اقوام کمتر خواهد شد. اگر چه رد کردن دعوت های آنها موجب می شود که فکر کنند شما تمایلی به دیدار با آنها ندارید اما این موضوع چندان اهمیتی ندارد پس اعصاب تان را درگیرش نکنید. آنچه مهم است برنامه زندگی شماست که در مرحله حساسی به سر می برد و احتیاج به مراقبت دارد. در این حین از رابطه عاطفی تان نیز غافل نشوید.

بهترین روز ماه برای شما: 24 مهر

 

بدترین روز ماه برای شما: 16 مهر

 

آبان

خاطرات گذشته به سراغ تان آمده و ذهن شما را مشغول کرده است. اگر سر خودتان را گرم نکنید، ممکن است که بار دیگران تلخی آن گریبان تان را بگیرد. شاید دیگران با حرف ها و کارهایشان نگذارند که تعادل لازم را داشته باشید اما این شمایید که باید کنترل ذهن تان را به دست گیرید.

 

در اواسط ماه از این که حال و هوایتان به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد و روابط عاطفی بهتری را با اطرافیان تان برقرار می کنید، شگفت زده خواهید شد. در این ماه لازم نیست که دست به خلاقیت و کارهای جدید بزنید، همان کارهای روزمره خود را دنبال کنید تا نتیجه مطلوب تان به دست آید. دیگران مانند شما توانایی پذیرش مسئولیت هایی حساس را ندارند، پس قدر خود را بدانید و با اعتماد به نفسی بیشتر به راهتان ادامه دهید.

بهترین روز ماه برای شما: 30 مهر

 

بدترین روز ماه برای شما: 27 مهر

طالع بینی ماهانه: مهر 96

 

آذر

ماه مهر، ماه استراحت شماست. شما بسیاری از کارهایتان را پیش برده اید و حال زمان آن است که به خودتان استراحت دهید. آنچه در طی چند ماه گذشته، به دلیل مشغله کاری، کنار گذاشته بودید را جبران کنید. به عنوان مثال کمبود خواب یا دیدار دوستان تان.

 

در اواسط ماه فرصتی در اختیارتان قرار می گیرد که نباید آن را از دست دهید، در غیر این صورت دیگران از شما پیشی می گیرند و جای شما را پر می کنند. اواخر ماه نیز شرایط تان از هر جهت بهتر خواهد شد، شاید هنوز تا ایده آل شما فاصله زیادی داشته باشد اما خدا را بابت داشته هایتان شکر کنید. مطمئنا با برنامه ریزی و سخت کوشی های بیشتر به باقی اهداف تان نیز خواهید رسید.

بهترین روز ماه برای شما: 3 مهر

 

بدترین روز ماه برای شما: 14 مهر

 

دی

زمان بیشتری را در این ماه به خانواده و دوستان تان اختصاص دهید. مطمئنا دوستان تان برنامه های متنوعی برایتان دارند که شما را سر ذوق خواهد آورد. سعی کنید ساعات بیکاری خود را بیشتر در بیرون از خانه بگذرانید. حتی ثبت نام در کلاس هایی که بدان ها علاقه دارید یا که بر مهارت تان می افزاید نیز می تواند برایتان مفید باشد. ملاقات با افراد جدید ذهن شما را بازتر خواهد کرد و ایده های جدیدی را در زمینه کاری به شما خواهد داد که بر درآمد مالی تان نیز تاثیری مثبت می گذارد. اواخر ماه یک سورپرایز بزرگ در انتظارتان است و غیر ممکن را برایتان ممکن می کند.

بهترین روز ماه برای شما: 30 مهر

 

بدترین روز ماه برای شما: 20 مهر

 

بهمن

در اوایل ماه اتفاقی ذهن شما را درگیر می کند اما شما بهتر از هر کس دیگری می دانید که چگونه باید با آن برخورد کنید. افراد زیادی در اطراف تان هستند که پیشنهادها و نصیحت های زیادی به شما می کنند که بد نیست به آنها نیز فکر کنید.

 

اما در نهایت نگران نباشید زیرا همه چیز ختم به خیر خواهد شد. اواسط ماه وقت بیشتری را برای رابطه عاطفی تان بگذارید. شاید مجبور شوید که از برخی برنامه هایتان بگذرید اما ارزشش را دارد زیرا یک رابطه عاطفی خوب، ذهن شما را آرام تر کرده و باعث می شود که در زمینه های دیگر نیز تمرکز بیشتری داشته باشید. در مورد مسائل گوناگون از پیش داوری بپرهیزید. قبل از هر قضاوتی نظر دیگران را بپرسید و به آنها گوش دهید. با این شیوه خواهید دید که در اواخر ماه چه تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد می شود.

بهترین روز ماه برای شما: 17 مهر

 

بدترین روز ماه برای شما: 5 مهر

 

اسفند 

در این ماه به احساسات خود بیشتر بها دهید. در اوایل ماه مجبورید تصمیماتی بگیرید که به جای منطق، قلب تان پاسخگوی بهتری است، پس به ندای قلب تان خوب گوش دهید تا راه درست را به شما نشان دهد. در اواسط ماه ایده های رمانتیکی که در سر داشتید، به واقعیت بدل می شوند. فقط کافی است که آنها را جدی بگیرید و برای خودتان ارزش بیشتری قائل شوید.

 

شما فرد عاشق پیشه ای هستید اما عشق ساده به دست نمی آید. بهتر است اگر در این راه قدم گذاشته اید، ثبات خود را حفظ کنید تا نتیجه ای که می خواهید را به دست آورید. با مشکلاتی که سر راهتان قرار گرفته، در حال حاضر نجنگید. بی تفاوت از کنارشان بگذرید تا همه چیز به روال عادی خود بازگردد.

بهترین روز ماه برای شما:21 مهر

 

بدترین روز ماه برای شما: 28 مهر

مجله اینترنتی گلثمین آرزوی بهترینها را برای شما دارد.

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا