سینما

اکران همزمان فیلم – محمد رسول الله در شهرستانها

مدیر فروش پخش نورتابان با اشاره به اقبال مخاطبین از روز اول اکران فیلم محمد رسول الله گفت: اولین روز نمایش فیلم محمد رسول الله با اقبال بسیار خوبی مواجه شده و پیش‌بینی می شود در اکثر سینماها در اولین شب نمایش سانس فوق العاده داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،پروژه سینمایی «محمد رسول الله» (ص) پس از طی بیش از سه سال مراحل مقدماتی و پیش‌تولید، در سال 90 جلوی دوربین رفت و پس از گذشت 7 سال انتظار، بالاخره فیلم درباره کودکی حضرت محمد(ص)  ساخته مجیدی مجیدی  رونمایی شد.

امروز (5 شهریورماه) اولین روز نمایش این فیلم در ایران است و همزمان در جشنواره مونترال با حضور  مجید مجیدی، محمدرضا صابری، علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، ساره بیات، مینا ساداتی نیز رونمایی می شود.

 همایون خزاعی فر مدیر فروش موسسه نور تابان که مسئولیت پخش این فیلم را برعهده دارد درباره استقبال مخاطبین در روز اول نمایش فیلم گفت: استقبال مخاطبین بی نظیر بوده است و در سالن های آزادی، ملت، کوروش، زندگی و فرهنگ پیش فروش بلیت بعدازظهر و شب به اتمام رسیده است و احتمالاً در این سالن های سینما سانس فوق العاده خواهیم داشت این اقبال در دیگر سالن ها هم به چشم می خورد و به نظر می رسد اولین شب نمایش اکثر سینماهای نمایش دهنده فیلم  سانس فوق العاده داشته باشند.

وی درباره اکران فیلم در شهرستان ها نیز توضیح داد: اکران فیلم به صورت همزمان در تهران با 11 شهر آغاز شده است و 50 سالن سینمای شهرستان در اختیار داریم که در روزهای آتی با توجه به اقبال مخاطبین در شهرستان ها تعداد سالن های ما نیز افزایش خواهد داشت.

مدیر فروش دفتر پخش نور تابان در ادامه توضیح داد: هم اینک همزمان با تهران در استان های  خراسان رضوی و جنوبی، مازندران و گیلان و شهرهای  اصفهان، کاشان، شهرکرد، تبریز، همدان، قزوین و شیراز فیلم به نمایش درآمده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: اقبال مخاطبین بسیار خوب است و ما هم تلاش می کنیم تا بتوانیم تعداد سالن سینماهای شهرستان را با توجه به توجه و اقبال تماشاگران افزایش دهیم.

منبع: chehnews.ir

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا